Найменувати одну з вулиць столиці на честь Ірини Ноздровскої

публікація залишилось 15 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 65 підписів залишилось 9935 підписів

Ганебне жахливе вбивство Ірини Ноздровської - юристки, правозахисниці, громадської діячки потрясло усю країну. Сотні киян вийшли 02.01.2018 року на акцію біля будинку поліції Київської області з вимогою знайти вбивць Ірини.
Ця маленька тендітна жінка з великим і сміливим серцем, незважаючи на постійні погрози життю, особисто вела справу своєї сестри Світлани Сапатінської, яка загинула внаслідок ДТП 30 вересня 2015 року в селі Демидів Вишгородського району Київської області.
Як тепер вже відомо, 26-річну Світлану збив на смерть на своїй машині Дмитро Россошанський, племінник тодішнього голови Вишгородського районного суду, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння. Після двох років судових розглядів суд в Обухові засудив Россошанського до семи років позбавлення волі.
Ми маємо увічнити ім'я Ірини Ноздровської, яка не злякалась погроз, одна протидіяла системі і добилась справедливого рішення суду.
Ми не змогли вберегти життя Ірині, але ми можемо і маємо зробити так, щоб ії життя стало прикладом для інших в тому, що й одна людина в Україні може добитись ПРАВДИ. Не треба чекати месії, треба діяти КОЖНОМУ з нас. Лише тоді ми створимо правову державу - Україну для людей, а не для "офшорних гаманців".
Наше ТАК найменуванню вулиці ім'ям Ірини Ноздровської стане ПОТУЖНИМ ГРОМАДСЬКИМ СИГНАЛОМ усім провладним структурам "ДОСИТЬ СВАВІЛЛЯ! НАСТАВ ЧАС ПРЕОБРАЖЕННЯ КРАЇНИ!"

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали