У найкоротший термін добудувати каналізаційний колектор під вул. Стеценка та відкрити її для повноцінного руху

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 202 підписів залишилось 9798 підписів

Будівництво колектору під вул. Стеценка відбувається вже протягом майже 10 років. Суттєвих змін стану даного довгобуду майже не спостерігається.
Дане будівництво суттєво обмежує ширину вул. Стеценка, що є однією з магістральних доріг Києва. В результаті окрім постійних пробок там періодично відбуваються лобові ДТП через виїзд на зустрічну смугу (часто з тяжкими наслідками).
Якщо раніше напрямки руху були розділені пластиковими блоками, то останнім часом (після одного з ДТП) в деяких місцях навіть їх прибрали та водіям доводиться орієнтуватися "на око", на відміну від існуючої розмітки.
Зважаючи на все вказане вимагаємо в найкоротший термін завершити всі необхідні будівельні роботиї на даній ділянці та відкрити повноцінний рух вулицею Стеценка.
Окрім того, зважаючи на інтенсивний рух та поєднання поворотів і спусків/підйомів з метою мінімізації можливості виникнення лобових зіткнень бажано встановити відбійник на роздільний смузі даної дороги хоча б від вул. Вавилових до вул. В. Сальського

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали