Закрити школи м.Києва та Київської області на карантин у зв'язку з епідеміологічної ситуацією

публікація Направлено на розгляд 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 10815 підписів залишилось 0 підписів

В Україні за минулий тиждень, з 11 по 17 грудня, на грип і ГРВІ захворіли 192 тисячі 724 людини, з них 71,6% діти до 17 років.

Про це свідчать дані інформаційного бюлетеня Українського центру контролю і моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я України.

Відзначається, що показник захворювання сумарно серед населення залишився практично на рівні минулого тижня.

Найбільше випадків захворювання зафіксовано в Київській області (838,8 на 100 тисяч населення), найменше - в Тернопільській (224,0 на 100 тисяч населення). Смертей через ускладнення від грипу на цьому тижні не зафіксовано

повний текст петиції

Хроніка подій

15.01.2018
Доручення:

15.01.2018 року Київський міський голова Віталій Кличко доручив постійній комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту, постійній комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики, а також заступникам голови КМДА Резнікову О.Ю. та Поворознику М.Ю. розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали