Зобов'язати власників гіпермаркетів та ТРЦ в районі Гостомельської площі виділити достатню кількість паркомісць та організувати відповідну транспортну розв'язку

публікація залишилось 7 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 47 підписів залишилось 9953 підписів

В районі Гостомельської площі сконцентровано кілька великих гіпермаркетів: Ашан, Епіцентр, Новус, а з недавнього часу і ТРЦ Lavina Mall, в якому ще навіть відкриті не всі магазини. Навіть раніше у вихідні дні спостерігалися ускладнення проїзду даної ділянки та проблеми з пошуком місця для паркування, зараз же особливо в передсвяткові дні ситуація виглядає вже як транспортний колапс. Можна очікувати, що в майбутньому після виходу ТРЦ на повноцінний режим роботи (тобто, 100% роботи магвзинів) ситуація стане ще гіршою.
Вирішенням проблеми може стати комплекс дій, що включатиме як розширення кількості паркомісць, так і організація ефективної транспортної розв'язки (найкраще - багаторівневої) як між Великою Окружною дорогою та вул. Стеценко, так і між під'їздами до парковок із встановленням достатньої кількості інформаційних знаків.
Логічним би також було виконати ці роботи переважно за рахунок власників вищезгаданих закладів, оскільки дані проблеми викликані в першу чергу великою кількістю їх відвідувачів.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали