Змусити ахметівське "Київенерго" відновити всі розрити ними ще з літа дороги

публікація залишилось 7 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 134 підписів залишилось 9866 підписів

Звертаємо Вашу увагу на те, що в деяких районах Києва (наприклад, Оболонському - вул. маршала Малиновського № 3, 3-а та 3-б) ще з літа (понад 5 місяців!!!) не відновлені розриті ахметівським "Київенерго" нібито для проведення ремонтних робіт внутрішньоквартальні дороги.

Зараз, із настанням холодної пори року, на їх місці утворюються величезні глибоченні ями, в яких накопичується вода. Машиною проїхати неможливо, не пошкодивши підвіску. Іноді не може проїхати ані сміттєвоз, ані "швидка"!

Необхідно змусити ахметівське "Київенерго" НЕГАЙНО відновити всі розрити ними дороги. Ми чудово розуміємо, що робити капітальний ремонт дорожнього покриття в холодну пору року, класти асфальт на сніг - це гроші на вітер. Але ж можна хоч щось тимчасове зробити! Привезіть два КРАЗи із щебнем - та й проблема вирішена! Чи для цього нам треба прийти під офіс "Київенерго" із шинами та бруківкою?

Прошу всіх небайдужих киян підтримати цю петицію.

Дякую!

З повагою
О. Зубченко
волонтер АТО, підприємець,
ліквідатор аварії на ЧАЕС

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали