Збудувати другий виїзд з мікрорайону ДВРЗ.

публікація залишилось 2 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 49 підписів залишилось 9951 підписів

18.12.2017 на шляхопроводі у місцевісті ДВРЗ спостерігалось значне утруднення руху. Почалося с буксування фур на обох підйомах на міст, а закінчилося тим, что автомобілі стали їхати трамвайними коліями, перекривши таким чином і рух трамваїв. Люди йдуть через міст пішки.
Пішов 13-й рік обіцянок київської міської влади побудувати альтернативний виїзд для мешканців мікрорайону ДВРЗ, куди веде з міста єдина дорога через залізничний шляхопровід. Змінюються мери, змінюються депутати від мікрорайону, змінюються варіанти прокладання нової дороги, незмінним залишається лише результат: віз і нині там!
Капітальний ремонт вул. Алма-Атинська від вул.Празької до вул. Літинської, нічого не дасть!!!
Треба будувати другий виїзд з мікрорайону! І будувати не через вул. Довбуша з виходомна вул. Гната Хоткевича, и робити виїзд безпосередньо на Броварський проспект!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали