Замість встановлення 75м флагштоку-спрямувати 47.5 млн.грн.на продовження розкопок на Поштовій площі, з подальшим створенням повноцінного музею й розірванням всіх угод з протиправного будівництва ТЦ

публікація залишилось 50 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 632 підписів залишилось 9368 підписів

Звертаємося до Віталія Кличка з приводу його наміру витратити 47.5 млн. на встановлення у 2018 році флагштока з найбільшим українським прапором та наголошуємо, що наші Герої у війні за Незалежність віддають свої життя не просто за український прапор та територію, а за наше право на національну ідентичність, історію та культуру, за збереження нашої історико-культурної спадщини, без якої жодна нація не має майбутнього.

Піднятий над руїнами знищених об'єктів культурної спадщини - нашого втраченого майбутнього, національний прапор України в черговий раз продемонструє лише імітацію патріотизму, а не реальні дії заради національного відродження!

Нагадуємо, що 2018 рік оголошений роком охорони культурної спадщини.
Збереження наших пам'яток є питанням національної безпеки та має стати стратегічним пріоритетом розвитку столиці України!

Але об'єкти культурної спадщини кинуті владою на призволяще: сотні стародавніх будинків та охоронних зон поступово знищуються. Через нібито брак коштів, Київ відмовляється фінансувати археологічні розкопки на Поштовій площі та не вживає жодних заходів для позбавлення так званого "інвестора"- "Хенсфорд-Україна" можливості руйнування унікальної пам'ятки археології "Ділянка прибережного міського кварталу середньовічного Києва" (XI-XIX ст., охоронний N972 Кв) протиправним зведенням торгового центру. В результаті чого вже втрачена значна частина знайдених артефактів, викликає сумнів збереження інших безцінних знахідок, продовження розкопок та створення повноцінного Музею.

Враховуючи викладене, звертаємося з вимогою замість спорудження флагштоку - спрямувати передбачені у бюджеті 47.5 млн. грн. на фінансування продовження археологічних розкопок на Поштовій площі - збереження, дослідження, консервацію і музеєфікацію ділянки Середньовічного Києва, з подальшим створенням на всій території повноцінного підземного музею археології площею не менш 4000 м2 за рахунок коштів місцевого бюджету (з можливим співфінансуванням з державного бюджету) та розірванням всіх угод, що стосуються протиправного будівництва торгового центру (так званого об'єкту багатофункціонального призначення)

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали