Виконати капітальний ремонт вул. Білицької

публікація залишилось 16 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1086 підписів залишилось 8914 підписів

Вулиця знаходиться в жахливому стані: по всій її довжині практично немає рівних ділянок. Профіль дороги містить суцільні перепади висот. Дана ситуація, ймовірно, є наслідком просідання асфальту в результаті розмивання ґрунту. Окрім того, на вулиці розміщено велику кількість каналізаційних люків, які в результаті просідання почали виступати над рівнем дороги.
Наразі проїзд даної ділянки більше нагадує раллі, та окрім дискомфорту шкодить технічному стану автомобіля, а також відволікає увагу водія, що може призводити до ДТП.
Вулиця Білицька є не просто локального значення, вона по суті є магістральною дорогою, що найкоротшим чином з'єднує Нивки та Куренівку. Нею курсують А-32 та МТ-518. Незадовільний стан дороги негативно впливає як на комфорт пасажирів (особливо в години пік, коли вільних сидячих місць немає), так і на технічний стан цих транспортних засобів.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали