Встановити запобіжні грати на вікна між 3 та 4 та між 1 та 2 поверхом у 1 підїзді будинку по вулиці Іскрівська 14

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 13 підписів залишилось 9987 підписів

Проблема: Відсутність захисної огорожи міжповерхового вікна між 3 та 4 та між 1 та 2 поверхом.

Прошу прийняти до уваги текст чинного документу діючого Законодавства України - "Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій" затвердженого згідно Наказу Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005 N 76 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 серпня 2005 р. за N 927/11207):

"... Під час експлуатації жилого будинку повинен перевірятися стан таких елементів:
4.7.9. Кріплення огорож, запобіжних ґрат на вікнах, огороджень ліфтів та інших елементів сходових кліток, що забезпечують безпеку людей, необхідно систематично перевіряти, а виявлені дефекти усувати."

а також:
Додаток 2 до пункту 2.1.5 Правил:
Періодичність профілактичного обслуговування елементів житлових будинків для таких елементів, як "Перила та захисні грати на вікнах і сходових клітинах становить - 6 місяців.

Прошу прийняти до уваги, що захисні грати на вікнах між 3 та 4 поверхом відсутні з травня 2017 року.

Також прошу прийняти до уваги можливі наслідки відсутності захисних грат на вікнах, що може призвести до пошкодження та навіть гибелі мешканців будинку, а також нещодавній випадок травмування дитини у Святошинському р-і Києва (покарання за за ч. 1 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України).

Очікуванний результат: наявність запобіжних ґрат на вікнах між 3 та 4 та між 1 та 2 поверхом у 1 підїзді будинку по вулиці Іскрівська 14.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали