Покращення схеми тролейбусного руху Троєщини: поворот біля кінотеатра "Флоренція"

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 15 підписів залишилось 9985 підписів

Один з основних недоліків нинішньої схеми тролейбусного руху Троєщини полягає в тому, що по 2 її основних тролейбусних "магістралях" - пр. Маяковського та вул. Драйзера - Радунській - тролейбуси йдуть лише прямо, жоден тролейбусний маршрут не робить повороту з пр. Маяковського на вул. Драйзера і навпаки. Переходити ж тут з однієї зупинки дуже незручно.
ніхто не заперечує важливість маршрутів 31 і 37. Але, наприклад, жителі мікрорайонів, що прилягають до вул. Радунської, не можуть за їх допомогою швидко дістатися до станцій метро і змушені віддавати перевагу маршрутним таксі або особистому транспорту, тому що:
1) маршрут 37 іде до ст. Лісової, яка є кінцевою, тобто найвіддаленішою від центру міста, при тому що існує контактна мережа біля ст. Дарниця;
2) маршрут 31 іде до ст. Петрівка дуже довгим шляхом, через весь пр. Маяковського з великою кількістю зупинок і світлофорів, тоді як набагато швидче було б їхати через вул. Драйзера з повотором на пр. Маяковського лише біля кінотеатра "Флоренція".
Тому зручності мешканців 2 маршрути, які б шли від вул.Радунської/Милославської до ст.м. Петрівка і Дарниця саме таким найкоротшим шляхом були б дуже бажані і не вимагали б прокладання додаткових контактних мереж

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали