Відкрити станції Львівська брама та Герцена Сирецько-Печерської лінії метрополітену

публікація залишилось 16 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 481 підписів залишилось 9519 підписів

Довжина перегонів Золоті Ворота - Лук'нівська та Лук'янівська - Дорогожичі є занадто великою. Відкриття станцій дозволить досить великій частині жителів отримати метро в зоні пішохідної доступності, при цьому будувати додаткові перегони не потрібно.
Будівництво даних станцій було передбачено в планах міста, але у зв'язку із нестачею коштів в 90-х роках, вони так і не були побудовані.
Львівська Площа є суттєво завантаженою, пасажирам доводиться користатися наземним транспортом. Відкриття станції дасть зручний доступ до історичної частини Києва, низки медичних закладів: 2-ї обласної лікарні, поліклініки Охмадит, Інституту травматології та ортопедії; будинку художника, низки корпусів ВНЗ, зокрема, КНУТКТ, Київського університету ім. Б. Грінченка тощо.
Станція Герцена буде в пішохідній доступності як для досить великої кількості жителів навколишніх мікрорайонів (зокрема, кількох нових ЖК), так і для відвідувачів низки мед. закладів: Київської обласної клінічної лікарні, Ін-ту педіатрії, акушерства і гінекології, Госпіталю та поліклініки ГУ МВС України; ТЦ Променада-центр, корпусів ВНЗ: ІМВ КНУ, КНЕУ, Академії прокуратури; офісів, розташованих на території мотозаводу тощо.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали