Щодо демонтажу монументу Дружби Народiв пiд Аркою Дружби Народiв

публікація залишилось 9 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 65 підписів залишилось 9935 підписів

Шановний мiський голове та мiська радо!
Прошу Вас вжити заходiв, щодо демонтажу у мiстi Києвi пам`ятника-монументу Дружби Народів, що знаходиться пiд Аркою Дружби Нєародiв, згiдно з Законом України про "Засудження комунiстичного та нацiонал-соцiалiстичного (нацистського) тоталiтарних режимiв в Украïнi та заборону пропаганди ïхньоï символiки".
Зазначений монумент являє собою бронзовi фiгури робiтникiв, якi тримають герб Радянського Союзу, i вiн асоцiюються як символ радянського тоталiтарного режиму.
Я не хочу, щоб у нашому мiстi залишалися символи комунiстичних лiдерiв, якi катували украïнський народ.
Пiд закон декомунiзацiï пiдпадають усi особи, що займали державнi посади у роки СРСР, особи, що причетнi до Жовтневоï революцiï, особи, якi прославляли та пропагандували соцiалiстичний та комунiстичний лад в краïнi. Пам'ятники, погруддя цим людям пiдлягають демонтажу, площi, вулицi, мiста, села, названi на ïхню честь, пiдлягають перейменуванню. Так саме i цей монумент повнiстю пiдлягає демонтажу.
Саму ж арку можна не демонтувати i залишити як елемент монументального мистецтва. Але радянський монумент - негайно прибрати.
Так що, вимагаю демонтувати монумент Дружби Народів, який є символом радянського тоталiтарного режиму, згiдно з законом України про "Засудження комунiстичного та нацiонал-соцiалiстичного (нацистського) тоталiтарних режимiв та заборону пропаганди ïхньоï символiки", так як зазначений об`єкт є символом радянськоï епохи, якiй не мicце в сучаснiй незалежнiй Украïнi.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали