Будівництво багаторівневої автомобільної розв'язки на перетині бульвару Дружби Народів та вулиці Старонаводницької

публікація залишилось 9 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 34 підписів залишилось 9966 підписів

Замість будівництва Будинку правосуддя на перетині бульвару Дружби Народів та вулиці Старонаводницької необхідне будівництво багаторівневої автомобільної розв'язки.
В даний час регулювання автомобільного руху на вказаному перехресті здійснюється за допомогою світлофору, що при напруженому автомобільному русі іноді створює затори майже від Деміївської площі в напрямку мосту Патона або майже від Дарницької площі в напрямку бульвару Дружби Народів.
Ліквідація світлофорного регулювання на вказаному перехресті та будівництво багаторівневої автомобільної розв'язки створить можливість швидкого та безперешкодного проїзду автомобільного транспорту від Дарницької площі до Деміївської площі та в зворотньому напрямку, позбавить водіїв автомобільного транспорту від простоювання в заторах та покращить екологічну ситуацію у вказаній частині міста.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали