Створити єдиний веб сайт для передачі показників лічильників для усіх комунальних послуг без необхідності одразу ж на цьому сайті сплачувати послуги.

публікація залишилось 9 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 905 підписів залишилось 9095 підписів

На даний момент, я, як житель Києва кожен місяць маю не забути:
з 10 числа та до кінця місяця відвідати сайт водоканалу та внести показники за поточний місяць;
з 1 числа відвідати сайт Київенерго та передати показники за гарячу воду та електроенергію;
з 25 числа відвідати сайт Київгаз та передати показники за газ.
Я працюю, заробляю гроші та сплачую податки в міський бюджет, тому у мене не має часу на всі вищезгадані (квести) дії по відслідковуванню дат подачі показників та відвідування різних сайтів... Якщо я не буду робити все вищезгадане, то мені нарахують якісь нормативні показники (звичайно вище ніж я споживаю) і я маю по ним платити або мати вигадану "заборгованість"...
Тобто виходить чим більше ти витрачаєш сил на роботу та робиш внесок до бюджету міста, тим більше місто тебе зневажає...
Окрім того я маю знайти час та відвідати ці організації для укладення чергових договорів з ними (бо вони якось перейменовуються / реструктуруються і т.д.).
Теперішні "правила гри" явно не на користь працюючих мешканців міста.

Будь ласка, створіть єдиний ресурс з єдиним діапазоном подачі даних по лічильникам.

Також було б справедливо дати можливість самому користувачу визначити безпечний спосіб оплати: Portmone, Приватбанк, і т.п.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали