Змінити маршрути тролейбусів номер 30 та 31.

публікація залишилось 9 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 7 підписів залишилось 9993 підписів

Маршрут тролейбуса номер 30 дуже добрий, але тим мешканцям які проживають на вулицях Лисківській, Радунській потрібно робити пересадку на маршрут номер 31. Пропоную змінити напрямок руху маршруту номер 30 після зупинки "супермаркет Білла" далі по маршруту 31 тролейбуса до зупинок Маяковського, Цветаєвої, нова Лінія, Лісківська, Будищанська, Милославська. А маршрут 31 пустити за маршрутом 30 тролейбуса Цвєтаєвої, Милославська.
Цими змінами ми досягнемо того, що зможемо перевести пезпересадочно більше населення з однієї кінцевої зупинки до іншої. Адже на даний час після зупинки сепермаркет Білла в 30 маршруту 2 зупинки до кінцевої, а в 31 маршруті 6 зупинок. На мою думку це покращить транспортне сполучення мешканців вулиць Бальзака, Лісківської, Радунської, Будищанської та Милославської.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали