Терміново прийняти відповідні заходи по усуненню в подальшому аварій в системі водопостачання та відведення загального користування в буд. №23, вул. Ф. Пушиної, м. Києва.

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 8 підписів залишилось 9992 підписів

Колективна заява
30 листопада 2017 року

Шановний Вiталiй Володимирович!
Доводимо до Вашого відома, що останні 2 роки відбуваються систематичні аварії в системі водопостачання та відведення загального користування будинку. Аварії усуваються сумнівним способом – пошматовані труби перетягують металевими хомутами. Остання аварія відбулася сьогодні, 30 листопада 2017 року.
Ми, мешканці (власники квартир), вже неодноразово зверталися в ЖЕК та писали колективне звернення до директора КП «Житло-сервіс» Бовсунівському С. В., але, на жаль, "а віз і нині там".
Тому ми, мешканці (власники квартир), переконливо просимо Вас, Вiталiю Володимировичу, терміново прийняти відповідні заходи по усуненню в подальшому аварій в системі водопостачання та відведення загального користування в буд. №23, вул. Ф. Пушиної, м. Києва.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали