Відмінити заборону паркування на Броварському проспекті!

публікація залишилось 9 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 6 підписів залишилось 9994 підписів

Паркування транспортних засобів на Броварському проспекті не призводить до зменшення пропускної спроможності та не перешкоджає дорожньому руху зовсім. До того, саме головне, заборона паркування в районі станції метро Дарниці, де немає альтернативних паркувальних майданчиків, зажене весь автотранспорт у двори до місцевих жителів. Усі між дворові проїзди нашого масиву будуть паралізовані. Не можливо буде провезти дитячий візочок і навіть пронести сумки с продуктами.
Депутати Київради хочуть повторити ситуацію з Євробаченням. Цей жах ще довго будуть пам'ятати жителі Микільської Слобідки. З різницею, що там ситуація була тимчасова, а у нас буде постійна.
Насамперед, перед забороною, треба зробити місця для паркування. Але влади вистачає лише на захват территорий під ново забудови. Як недавній приклад: паркан біля будинків Дарницький бульвар 4 та вулиці Малишка 9 без узгодження з місцевим населенням на громадських слуханнях.
Вимагаємо відмінити заборону паркування на Броварському проспекті!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали