Не допустити перейменування вулиці Курської в Солом'янському районі м. Києва

публікація залишилось 7 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 140 підписів залишилось 9860 підписів

На сайті КМДА за посиланням http://projects.kievcity.gov.ua/projects/view.php?P=426 проводиться обговорення щодо перейменування вулиці Курської у Солом’янському районі міста Києва на вулицю Воробйова.

Назва зазначеної вулиці є історичною, політично нейтральною, та не пов’язана із заборонами, встановленими Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Також, історично Курщина – українська етнічна територія (https://uk.wikipedia.org/wiki/Українська_етнічна_територія , https://uk.wikipedia.org/wiki/Курщина).

Прохання всіх небайдужих проголосувати за дану петицію, а також проголосувати проти перейменування вулиці Курської за вищезазначеним посиланням на громадському обговоренні!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали