Відмова від найменувань вулиць іменами будь-яких персон

публікація залишилось 5 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 238 підписів залишилось 9762 підписів

Назва вулиці виконує перш за все функцію адреси. Саме як адресу люди використовують назви вулиць щодня в офіційних документах, при прокладанні маршрутів, листуванні, тощо.
Це ставить до назв вимогу бути компактними, зручними у використанні, легко зрозумілими на слух, незмінними в історичному плані.
Назва вулиць іменами персон не відповідає цим вимогам, тому що потребує мінімум двох слів (Ім'я та Прізвище), постійно потребує змін в залежності від історичної ситуації.
Крім того, жодне ім'я людини не ідентифікує конкретну людину, на честь якої здійснене перейменування, тому що є десятки і сотні її тезок, часто з дуже сумнівною репутацією.
Нехай в Києві вулиці мають назви якими люди залюбки будуть користуватись сторіччями, не напружуючись питанням "а хто то такий був?". А шанувати заслужених людей будемо назвами скверів, шкіл, військових частин ... тощо - тобто там, де це не використовується як адреса.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали