На наземних пішохідних переходах потрібно встановити пам"ятки для пішоходів згідно ПДР, пункт 4.14 (а,б)

публікація залишилось 2 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 37 підписів залишилось 9963 підписів

Більшість пішоходів навіть і близько не знають що в них, як і у водіїв, є права та обов"язки, яких вони повинні дотримуватися. Дедалі більше помічаю, коли пішоходи виходять на пішохідний перехід перед авто, яке ледь-ледь встигає зупинитися, в той час коли пішохід навіть не збирався перед виходом на той самий перехід виконати правила дорожнього руху і тим самим впевнитися у власній безпеці. Хоча у ПДР чітко вказано:
4.14
Пішоходам забороняється:
a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
Адже пішохідний перехід, це не привілейоване місце пішохіда, це місце де дозволяється переходити проїжджу частину, при цьому потрібно дотримуватися вищезазначених правил.
Більшість пішоходів, які ніколи не вивчали ПДР, вони і близько не знають, що і вони мають дотримуватися правил. Тому вважаю, що дана пам"ятка на переходах матиме результат. Коли дотримання правил дорожнього руху будуть вимагати не тільки від водіїв, а і від пішоходів - ми значно зменшимо кількість дтп подібного роду, та значно збільшимо культуру руху, наближену до європейської.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали