Встановлювати на зимові свята в Києві символічний Дідух замість ялинки (сосни)

публікація залишилось 65 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 25 підписів залишилось 9975 підписів

Ялинка (сосна) - дерево, котре встановлюють на різдвяні свята північні й деякі західні народи (москвини, фіни, скандинави, германці). Вони ялинку (сосну) прикрашають гірляндами, стрічками, ласощами та іграшками. Ця їхня звичка походить від християнської традиції, в якій ялинка з 14 ст. нового числення є атрибутом святкової "містерії" про Адама і Єву (біблійних персонажів), котру ставлять щороку на різдво Ісуса. Схвалила встановлення ялинки на зимові свята католицька церква, масового поширення набула різдвяно-новорічна ялинка в протестантських країнах протягом 16 - 20 ст. нового числення.
Але для сучасних Українців - прямих кровних і духовних нащадків Оріїв-Русичів - ялинка (чи її родичка сосна) є звичайним лісовим деревом, котре не несе святкового "навантаження" на Різдво. Нашому Народу її у 18 ст. нового числення нав`язав (як і картоплю) навчений західноєвропейських звичаїв кривавий кат Пьотр І (москвинський імператор, котрий на знак помсти Івану Мазепі за його перехід на бік шведів під час москвинсько-шведської війни початку 18 ст. винищив гетьманську столицю України-Русі Батурин). Варто навести слова його указу: "Знатним та проїжджим вулицями особам біля воріт і будинків учинити деякі прикраси з дерев і гілок соснових і ялинкових... А людям убогим кожному хоча б по дереву чи гілці на воротах поставити". І хоч під час 1-й світової війни "святійший правлячий синод" російської ортодоксальної ("православної") церкви закликав не ставити ялинку як німецьку традицію, а 1918 р. н.ч. т. зв. "радянська влада" (запеклі безбожники) на чолі з В.Бланком-Ульяновим ("Леніним") та Л.Бронштейном ("Троцьким") заборонила встановлення новорічної ялинки як "християнсько-буржуазного символу", однак, уже 1935 р. (в розпал репресій Й.Джуґашвілі-"Сталіна" проти широких верств населення СРСР, зокрема й насамперед, проти Українців) та сама "радянська влада" (яка за сталінських часів пішла на деякий компроміс із християнською церквою РПЦ та зі західними звичками, зробивши багатьох попів агентами НКВД-КҐБ та запровадивши конституцією СРСР 1936 р. "Верховну Раду СРСР") дозволила використання ялинки (сосни) на зимові свята для поєднання російських та українських звичаїв в рамках творення штучного "єдиного радянського народу".
Наш Народ - спадкоємці Оріїв-Кімерів-Сколотів-Словенів-Кравенців-Сурожців-Борусів-Русичів - навіть у 19 - 20 ст. н.ч. не виявляв прихильності до глибоко йому чужих північно-західних традицій, значною мірою похідних від християнської релігії. Насправді, на Різдво Сонця 21 - 22 грудня Предки Українців завжди врочисто вносили до хати заготовленого від завершення жнив (свято Світовида - осіннє рівнодення - в 20-х числах вересня) Дідуха (оберемок-сніп зв`язаних колосків зернових культур), котрий ставили на покуті на солому. Дідух символізував Духа Предків, Святого Духа Роду, котрий мешкав у певній оселі, й мав стояти до свята Новоліття (весняне рівнодення в другій половині березня), коли його прибирали з покуті та вимолочували на подвір`ї (солому потім спалювали - обряд "зігрівання Діда", - а зерно висівали в полях із настанням тепла протягом квітня та початку травня, часу повернення ластівок із південних країв). Пращури Русичів вважали, що на Коляду - Різдво Сонця (Божича) - до хати прилітають із Вирію душі померлих Предків та споживають залишки різдвяних страв на святковому столі.
Відтак, Дідух для нашого Народу є глибинним духовно-світоглядним знаком, котрий (у штучному його вигляді - нині є достатньо майстрів, які виготовляють дідухи на замовлення) і потрібно ставити в другій половині грудня на великих площах міст і містечок, сіл та селищ. Зокрема - в Києві на центральних та інших площах і майданах замість ялинки (сосни). Є думка, що з енергетичного погляду Дідух, якби він стояв на Майдані Незалежності взимку 2013/2014 рр. н.ч., допоміг би уникнути кривавого розстрілу протестувальників ("Небесної Сотні"), бо гармонізував би простір, чого не змогла зробити ялинка (хоч і прикрашена численними повстанськими гаслами) як чужий Українцям символ.
Киянам - рідний Різдвяний Дідух замість іноземної за звичаєм ялинки (сосни)!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали