Вулицю Мельникова перейменувати на КОТЛЯРЕВСЬКОГО або КОСТОМАРОВА! (до чого тут Ю.Іллєнко?!)

публікація залишилось 65 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 20 підписів залишилось 9980 підписів

Як відомо, міська влада вирішила, що вулиця Мельникова підлягає перейменуванню, хоча Ювеналій Мельников і не був більшовиком/комуністом. Як саме? Оскільки партія "Свобода" вважає Шевченківський район своєю виборчою "вотчиною", їй вдалося просунути, незважаючи на протести гпромадськості (http://projects.kievcity.gov.ua/projects/adds/427-1508753862.pdf) свою ганебну пропозицію щодо найменування вулиці на честь свого однопартійця Ю. Іллєнка. Тепер вони за давньою звичкою за допомогою соцмереж забезпечують вкидання пачками голосів на підтримку своєї пропозиції. Потім вони в разі її неприйняття за давньою звичкою влаштовуватимуть бійки і блокування Київради... Кому потрібен цей цирк?
До речі, раніше пропонувалося назвати цього відомого кінорежисера колишні вулиці Ілліча (за співзвучністю) або Е. Потьє (бо біля кіностудії ім.Довженка), кияни були за, а назвали ті вулиці відповідно іменами рядового майданівця зі Сміли та маловідомого воїна АТО з Полтави, який загинув під Іловайськом.
Це наше місто, і ми маємо право називати його головні вулиці іменами визначних українців і киян всіх часів.
На вулиці Мельникова давно стоїть чудове погруддя засновника нової української поезії ІВАНА КОТЛЯРЕВСЬКОГО. То чому ж нам не скористатися нагодою і не вшанувати його нарівні з Т.Шевченком, І.Франком, Лесею Українкою? адже зараз є лише невеличка вуличка його імені у Жулянах.
Крім того, вже чверть століття у нас збираються назвати якусь центральну вулицю (то Комінтерну, то Косіора, то Щербакова) ім"ям найвидатнішого українського історика КОСТОМАРОВА. Перейменували вже все, що тільки можна, а вулиці Костомарова немає.
Якщо Котляревський не підходить, хай буде вулиця Костомарова!
А від дня смерті Ю.Іллєнка ще не минули передбачені законом 10 років, той хай почекають і підшукають йому вулицю десь у нових районах, бо він наш сучасник

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали