Забезпечити рух міської електрички за зручним розкладом з ранку і до вечора

публікація залишилось 65 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 119 підписів залишилось 9881 підписів

На транспортній мапі Києва намальоване кільце, яке забезпечується міською електричкою. Але, насправді, міська електричка ходить тільки з пів-сьомого до десяти годин вранці, і десь з п"яти до дев"яти вечора. Навіть в цей час електрички ходять нерівномірно, перерви між електричками можуть бути по 45-50 (!!!) хвилин, ще й розклад міняється кілька разів на рік.
Електричка має бути справжнім кільцем. Для цього є вся потрібна інфраструктура. Станції побудовані, квитки продаються, самі електрички є. Їздити, наприклад, з району Дарницького ринку переповненими перекособоченими маршрутками - набридло, а нормальні міські автобуси (51, 63, 115) тут ходять або на "Червоний хутір", або по якихось дивних маршрутах, оминаючи станції метро аж до правого берега.
Розумію, що вдень "народу менше", але ж робота метро від цього не припиняється! Нехай вдень буде раз в підгодини, наприклад, але електричка повинна ходити, кільце має працювати не тільки зранку та ввечері. Запрацює вдень - і пасажири підтягнуться. У нас тут пасажирів повно і вдень теж.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали