Посилення контролю за маршрутними перевізниками

публікація залишилось 65 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 60 підписів залишилось 9940 підписів

За типовим договором про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування м. Києва організатором є Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу КМДА та перевізник (приватні підприємства,з якими укладається договір після проведення конкурсу і визначення переможця). Контроль за якістю наданих перевізниками послуг здійснює, зокрема і вказаний Департамент. Вважаємо, що перевірки перевізників відбуваються не достатньо якісно та часто, оскільки якість послуг пасажирських перевезень у Києві досі залишає бажати кращого.
Ось низка питань, які турбують пересічного киянина:
- Безпека транспорту, зокрема наявність сторонніх громіздких предметів у салоні.
- Схема та графік руху транспорту (вчасність прибуття транспорту на зупинки, достатня кількість автобусів на маршруті).
- Транспорт, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (за дог.- вимога мати в експлуатації лиш один транспортний засіб).

Беручи до уваги типовий договір про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування м. Києва, проінспектувавши рівень надання послуг перевезень в м. Києві, думку киян та гостей міста, ми, активні громадяни та Київська міська організація Української Галицької Партії, з метою покращення обслуговування пасажирів громадським транспортом ПРОПОНУЄМО Київраді та Київській міській державній адміністрації:

1. Створити (визначити) окремий підрозділ в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, який буде контролювати виконання зобов’язань перевізниками та відповідати за перевірки перевізників (включаючи схеми і графік руху по маршруті, технічний стан автобусів, кількість транспорту на маршруті та ін.).
2. Облаштувати кожну зупинку табличкою з графіком руху по кожному маршруту, при цьому, якщо інтервал руху більше 20 хв., то вказувати годину і хвилину прибуття автобуса на зупинку (щоб пасажири розуміли, чи прибуває він вчасно). Також указувати на відповідних табличках контакти, за якими можна було б поскаржитися в Департамент транспортної інфраструктури на якість надаваних перевізником послуг.
3. Посилити контроль за технічною справністю транспорту, а саме: розробити графік перевірок, технічних оглядів транспортних засобів, які використовуються на маршруті не лише на власних або орендованих виробничо-технічних базах, а періодично проводити перевірки незалежними спеціалістами.
4. Збільшити кількість транспортних засобів, які пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали