Знести пам`ятник князю Володимиру-хрестителю на Володимирській гірці

публікація залишилось 63 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 56 підписів залишилось 9944 підписів

Князь Володимир був сином Малфріді (Малки) - єврейської ключниці Ольги, тимчасової княгині-регентки неповнолітнього майбутнього князя Святослава Ігоровича (Хороброго). Нині дедалі більше дослідників сумніваються в тому, що Святослав Хоробрий справді був батьком Володимира з огляду як на свій юний вік, так і на ведичне виховання, котре забороняло любовні стосунки з чужинками. Після трагічної загибелі Святослава на острові Хортиця від рук найманців (офіційна версія - печенігів) ворогів Русі та Русичів - візантійців і хозарів - Володимир із Новгорода вдерся зі своїм військом варягів до Києва й убив тутешнього законного князя Ярополка, захопивши головний престол держави Русь. Згодом він стратив на очах простолюду полоцького князя Рогволода й силоміць забрав його доньку Рогніду до Києва як подружню пару, котру собі вподобав (про це гнівно згадував і Тарас Шевченко в своїй збірці віршів "Кобзар").
Для компрометації нашої Віри Предків князь-самозванець спершу, хоч і встановив (980 р.) пантеон давніх Богів (на чолі з кумиром Перуна) на Старокиївській горі, але запровадив людські жертвоприношення, відсутні в Звичаї Русичів (це підтверджує наша писемна пам`ятка Велесова Книга). Потім (990 р.), після власного прийняття християнської релігії та одруження з візантійською цесарівною Анною, Володимир примусово (під страхом смерті) похрестив (руками навмисно запрошених із Візантії попів) киян у Почайні, а воякам наказав скинути кумирів Богів у Дніпро та знищити й загнати у глухі лісові хащі волхвів (носіїв таємних знань про Світобудову та її властивості, найвищу верству тогочасного суспільства).
Князь Володимир актом хрещення Русі порушив навіть християнські канони, які передбачають добровільний і особистий (а не колективний) характер прийняття християнства!
Навіть християнський митрополит Іларіон (наш співвітчизник Іван Огієнко) визнав: "Мирного прийняття християнства не було... народ завзято боронив свою віру... і часто доводилося хрестити народ у власній крові його... доводилося хрестити його вогнем і мечем". Наші мудрі Пращури не розуміли й відкидали чужу релігію, яка проповідувала покору, рабство та смирення перед іноземними загарбниками та своїми узурпаторами-тиранами, космополітизм і віру в усесвітнє месіанство Ісуса (Єгошуа), посланця юдейського найвищого божества Єгови (по-єврейському "Ісус" перекладається "Єгова спасе") до загрузлих у збоченствах євреїв (сам Ісус-Єгошуа сказав: "Я посланий лише до загиблих овечок дому Ізраїлевого").
Тож, пам`ятник князю-узурпатору народної влади, споруджений у часи панування в Києві царських сатрапів Московії (1853 р., за царя Ніколая І), коли все справді українське переслідувалося й каралося (Т.Шевченко тоді перебував на засланні в Казахстані), та не демонтований (що дуже показово) атеїстичною радянською владою (теж прийшлою до нас із Росії) відверто недоречний як знак усебічного приниження гідності киян та загалом Українців. Замість нього варто було б звести пам`ятник жертвам хрещення Русі 990 р., аби більше подібна наруга над киянами ніколи вже не сталася!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали