Що до захисту суспільно-політичних інтересів киян

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 22 підписів залишилось 9978 підписів

Ми, мешканці Київа висловлюємо крайню стурбованість і невдоволення так званими «реформами», які приймалися з подачі Президента України та уряду. Ми звертаємося з проханням донести до відома уряду України наши вимоги. Дані «реформи» є антинародними, оскільки вони не відображають інтереси пересічних громадян, істотно погіршуючи їхнє становище, і спрямовані на вигоду вузького прошарку можновладців. Змінити ситуацію може лише імпічмент Петру Порошенко, оскільки при його правлінні систематично зневажається Конституція, не дотримуються права і свободи громадян. Адже саме Президент є гарантом Конституції. Крім того, внаслідок політики Президента Порошенко країна знаходиться в стані кризи: війна, економічний занепад, стрімке зростання цін, безробіття, всепоглинаюча корупція, тощо

Наразі, освітня реформа фактично позбавляє російськомовних громадян і представників національних меншин можливості навчатися рідною мовою, хоча це право гарантоване Конституцією України. Внаслідок реформи медицини буде ліквідовано безкоштовне медобслуговування, скорочені багато лікувальних установ, що поставить під загрозу життя мільйонів людей, особливо пенсіонерів та соціально незахищені категорії. Пенсійна реформа істотно збільшує трудовий стаж, необхідний для виходу на пенсію, що є, по суті, підвищенням пенсійного віку. Це також суттєво погіршує становище більшості громадян країни, які просто, за статистикою, можуть не дожити до пенсії. Судова реформа повністю знищує принцип незалежності суду в Україні, ставлячи суди під контроль Президента, а введені непомірні судові збори позбавлять багатьох українців можливості відстояти свої права в суді.

Саме Президент Порошенко несе безпосередню відповідальність за прийняті реформи, що порушують конституційні права громадян. Порошенко показав, що він не справляється з обов'язком гараната прав і свобод людини в Україні. І прийняті за останні місяці «реформи» є черговим свідченням цього.

У зв'язку з вищевказаним, ми, просимо обранців міста вимагати від депутатів Верховної Ради України скасувати освітню, медичну, судову і пенсійну реформи, які не відповідають інтересам киян і в цілому народу України, а також ініціювати процедуру імпічменту Президента Петра Порошенка. Тільки цей крок здатний відкрити дорогу до справжніх змін в країні, які повинні задовольнити більшість громадян і полегшити нам життя.

повний текст петиції

Петицію підписали