Зберегти довкiлля! Не рубати 110-рiчне дерево за для святкування Нового року.

публікація залишилось 76 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 570 підписів залишилось 9430 підписів

В інтернеті поширюються новини про святкування Нового 2018 року, а саме, що обрали в Івано-Франківській області ялинку, що вистою близько 30 м і яка росте вже на протязі 110 років, її мають намір зрубати, аби поставити головною ялинкою міста.
Звертаюся з вимогою не знищувати столітнє дерево, щоб воно постояло 2 місяці і далі опинилося у мусорі. Немає потреба вбивати 110-річне дерево, аби люди потішитись. Насправді, ніхто не помітить різниці чи там стоїть зрубане колись живе дерево чи пластикове, людям байдуже, а довкілля зруйновують. Святкування Нового року того не варто, люди не підтримують таку ідею.
Треба поставити штучну ялинку, в наш час роблять дуже гарні штучні дерева, на них також можно повісити герлянди. Наразі екологічна проблема одна із найбільших проблем і ця новина є дуже прикрою для українців на сьогоднішній день. Не дайте вбити дерево, що росло 100 років, адже не в цьому заключається дух Різдва і Нового року.
Я і тисячі обурених людей, як видно із коментарів під цією новиною навіть в інстаграмі, вимагаємо, щоб дерево в Івано-Франківській області, що налічує 110 років, й надалі росло. Ставте штучну головну ялинку для святкування Нового року!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали