Розробити та використовувати ефективний механізм боротьби з самовільним захопленням юридичними особами місць загального користування під парковку власних автомобілів. Кияни підтримайте!

публікація залишилось 76 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 102 підписів залишилось 9898 підписів

Останнім часом в м. Києві самовільне захоплення юридичними особами частин доріг та тротуарів для паркування власних автівок набуло системного характеру. Власники ресторанів та магазинів чьомусь вважають, що якщо вони частіше інщих користуються ділянкою дороги і тротуара прилеглою до їхнього приміщення, то ці місця загального користування автоматично становляться їхнею власністю. Ось приклад: вул. Преображенська 15: мастерська по ремонту техніки встановила 2 "жаби" на тротуарі, а салон обладнання для ресторанів взагалі відгородив частину газону та тратуару дротом.
Прошу київську владу:
1) Розробити та використовувати ефективний механізм боротьби з самовільним захопленням юридичними особами місць загального користування під парковку власних автомобілів.
2) Продемонструвати на прикладі по вул. Преображенська 15 відновити загального доступу мешканців Києва до зон загального користування.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали