Розробити та використовувати ефективний механізм боротьби з самовільним захопленням юридичними особами місць загального користування під парковку власних автомобілів. Кияни підтримайте!

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 201 підписів залишилось 9799 підписів

Останнім часом в м. Києві самовільне захоплення юридичними особами частин доріг та тротуарів для паркування власних автівок набуло системного характеру. Власники ресторанів та магазинів чьомусь вважають, що якщо вони частіше інщих користуються ділянкою дороги і тротуара прилеглою до їхнього приміщення, то ці місця загального користування автоматично становляться їхнею власністю. Ось приклад: вул. Преображенська 15: мастерська по ремонту техніки встановила 2 "жаби" на тротуарі, а салон обладнання для ресторанів взагалі відгородив частину газону та тратуару дротом.
Прошу київську владу:
1) Розробити та використовувати ефективний механізм боротьби з самовільним захопленням юридичними особами місць загального користування під парковку власних автомобілів.
2) Продемонструвати на прикладі по вул. Преображенська 15 відновити загального доступу мешканців Києва до зон загального користування.

повний текст петиції

Петицію підписали