Встановити світлофор на переході від ТЦ "Квадрат" (вул. Білоруська, 2) до зупинки трамваю № 14, 15 та маршрутних автобусів.

публікація залишилось 13 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 49 підписів залишилось 9951 підписів

Вже багато років мешканцям міста обіцяють побудувати підземний пішохідний перехід від ТЦ "Квадрат" (вул. Білоруська, 2) до зупинки трамваю № 14, 15 та маршрутних автобусів, але досі пішохідка залишається нерегульованою. Це створює не тільки великі незручності для автортранспорту та пішоходів при переході перехрестя, але й робить дедалі все небезпечніше такий перехід та проїзд, особливо у темний час доби. Оскільки побудова підземного пішохідного переходу є досить тривалим та дороговартісним процесом, то, як альтернативний варіант - треба встановити хоча б світлофор. Не треба чекати поки хтось загине або отримає ушкодження. Особливо це стосується дітей, підлітків та людей похилого віку, які переходять це перехрестя, щоб дістатись до трамвайної зупинки. Там завжди дуже багато людей і машин! Прошу підтримати це звернення всіх небайдужих мешканців Києва! Дякую!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали