Збільшення одиниць транспорту по маршруту 63 та 51 автобусів в години пік чи ввести короткий маршрут до м Красний Хутір. Можливо продовжити маршрут 115 до м Красний Хутір

публікація залишилось 7 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 194 підписів залишилось 9806 підписів

Прошу збільшити кількість одиниць транспорту по маршруту автобусів 63 та 51. На кінцкевій зупинці біля метро Крвсний Хутір вже в автобус в години пік не влізти. Ведення нових житлових будинків в експлуатацію призлело до збільшення пасажиру потоку, з яким не справляються, на сьогодні, автобуси в тій кількості, що є на сьогодні. В години пік зранку в напрямку до метро Красний Хутір та ввечорі в напрямку від метро Красний Хутір кожен автобус перевозить кількість пасажирів значно більше ніж дозволено технічними характеристиками, що призводить до псування рухомого складу, незручностей для пасажирів, неможливості роботи кондуктора (через неможливість просто пройти по салону автобусу, а це втрачання прибутку), збільшення випадків крадіжок.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали