Переробити перехрестя на перетині Володимирського проїзду та вулиці Велика Житомирська, біля Головного Управління Національної Поліції у м. Києві

публікація залишилось 6 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 69 підписів залишилось 9931 підписів

На даний час на перетині Володимирського проїзду та вулиці Велика Житомирська знаходиться тристороннє У-подібне перехрестя, в години пік велика кількість водіїв виїжджають на ліву смугу (дорога веде до вулиці Велика Житомирська в бік Львівської площі) та одразу ж повертають праворуч (в бік вулиці Хрещатик), порушуючи правила дорожнього руху, що підвищує рівень загрози скоєння ДТП та створює додаткові затори на дорозі.
Наразі У-подібне перехрестя утворюється за рахунок натягнутих ланцюгів, світлофорів, які встановлено на вказаній ділянці дороги, достатньо для перероблення перехрестя, у зв'язку з цим перероблення не буде потребувати залучення значних коштів з бюджету міста.
Зважаючи на вище викладене пропоную переробити перехрестя на Т-подібне.

З повагою
Г. Перелі

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали