Народний колектив "Кераміка" заслуговує гідних умов для розвитку та популяризації унікального керамічного мистецтва в Україні.

публікація залишилось 18 годин
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 249 підписів залишилось 9751 підписів

Вже 20 років Народний колектив "Кераміка" разом створює шедеври української кераміки, підтримує культурну спадщину нашого народу.
Діти захищають честь Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району міста Києва у районних, міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Гуртківці нагороджені престижними номінаціями: "Лаурет премії Кабінету Міністрів України для обдарованої молоді", "Лауреати премії Київського міського голови в номінації творче досягнення", "Лауреат премії Чубинського", "Лауреати премії Нові імена україни Фонду культури" тощо. Колектив активно займається волонтерською діяльністю, допомагає суспільству та бійцям в зоні АТО.
Існує потреба в поліпшенні умов для здійснення діяльності колективу, а саме: замінити рукомийники та сантехніку, зокрема; покласти новий кахель в зоні для миття рук; збільшити теплозбереження - облаштувати приміщення металопластиковими вікнами та батареями.
Ми потребуємо допомоги у створенні комфортних умов для наших дітей. Модернізація лише одного приміщення будівлі - це інвестиція в культурну спадщину України!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали