Міська влада повинна негайно змусити Київенерго своєчасно та в повному об"ємі забезпечувати мешканців міста теплом та гарячою водою.

публікація залишилось 18 годин
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 122 підписів залишилось 9878 підписів

Останнім часом ми, мешканці міста, потерпаємо від постійних відключень гарячої води та відсутності тепла в наших квартирах. Ми з останніх сил сплачуємо великі кошти за опалення та постачання гарячої води, але не отримуємо належних послуг. Це стосується всіх городян і ми вимагаємо від місцевої влади дій, які б змусили власників Київєнерго не тільки заробляти на нас кошти, а й повністю виконувати свої обов"язки по забезпеченню міста теплом та гарячою водою. А це, очевидно, можливо тільки при постійній належній роботі міської влади з цим та іншими монополістами, яким надано право своєкорисно експлуатувати місто та його мешканців.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали