Допомога обманутим громадянам у добудові жилого будинку по вул. Старонаводницький 14 (будівельний № 2-20). Довгобуд з 2007 року.

публікація залишилось 58 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 77 підписів залишилось 9923 підписів

Потрібна Допомога Міста (Мерії Києва) у добудові жилого будинку по вул. Старонаводницький 14 (буд № 2-20).
Обмануті інвестори забудовником ТОВ КиЇввисотбуд та банком Київ, з 2007 року борються за свої права та звертаються до Президента, АП, КМ, Мера Києва допомогти добудувати будинок в будівництво якого вони чесно вклали всі свої заощадження. Вже десять років йде боротьба інвесторів - Київлян за свої права, за свою власність, за свої інвестиції, пройдено багато судових інстанцій, мітингів, написано багато звернень по всім інстанціям. Но Влада і правоохоронні органи не виконують своїх обов'язків по захисту своїх громадян.
Інвесторами являються також літні люди які вже не вірять що зможуть побачити добудованими їх квартири.
В такий ситуації можуть опинитися будь хто з нас, ніхто від цього в нашій країні не застрахован. Просимо всіх підтримати ваших сусідів, ваших земляків. Дякуємо всім небайдужим.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали