Впорядкувати сміттєві контейнерні майданчики відповідно до вимог законодавства

публікація залишилось 55 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 455 підписів залишилось 9545 підписів

Чи ви помічали сміттєві контейнери, що стоять впритул до житлових будинків, садочків і шкіл? А контейнери, що стоять без кришок, і в них копирсаються безхатьки та птахи, розкидаючи сміття навколо. А відчували, що коли спека, то сморід від цих контейнерів проникає в кожне приміщення?

Так от, цього не має бути! Відповідно до чинних Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України N 145 від 17.03.2011 р., а саме пунктів 2.7 та 2.8:
- Контейнерні майданчики повинні мати водонепроникне тверде покриття та бути обладнані навісами, огорожею та ізольовані від об’єктів обслуговування населення, господарських дворів і магістральних вулиць смугою зелених насаджень шириною не менше 1,5 м, не повинні бути прохідними для пішоходів і транзитного руху транспорту;
- Контейнерні майданчики повинні бути віддалені від меж земельних ділянок навчальних та лікувально-профілактичних закладів, стін житлових та громадських будівель і споруд майданчиків для ігор дітей та відпочинку населення на відстань не менше 20 м.

На підставі вищевикладеного, прошу Київську міську державну адміністрацію усунути вищевказані порушення і забезпечити дотримання діючих санітарних норм, а саме:
1. Зобов’язати відповідні органи здійснити комісійний огляд всіх місць встановлення сміттєвих контейнерів міста Києва, а особливо біля дошкільних, шкільних та вищих навчальних закладів, та скласти списки майданчиків зі сміттєвими контейнерами, що встановлені з порушенням даних норм.
2. Привести у відповідність до діючих Державних санітарних норм облаштування сміттєвих контейнерів, що порушують ці норми.
3. Відповідно до створених списків, виділити кошти на створення та обладнання контейнерних майданчиків в усіх районах міста Києва, згідно вимог Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України N 145 від 17.03.2011 р.

Ми за охайне місто!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали