У метро забирати паперові одноразові квитки автоматично (ст. м. Кловська), щоб їх не викидали на підлогу і не смітили

публікація залишилось 55 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 52 підписів залишилось 9948 підписів

Зараз тестується система оплати проїзду на ст. м. Кловська, яка полягає в купівлі одноразового паперового квитка з QR-кодом в автоматі.
Далі цей квиток підносять до турнікету і можна пройти до метро.
Але, наприклад, у Харківському метро такий квиток забирає автомат (як банкомат забирає Вашу картку), і пасажир не має проблем з питанням: "куди ж викинути це сміття після проходу в метро?".
На жаль, зараз "Кловська" перетворюється на смітник з використаних квитків. А ця недолуга система може стати основною в усьому метрополітені.
Отже, пропоную доопрацювати систему за зразком Харківського метро: квиток не викидається, а його забирає автомат. На період доопрацювання не поширюватися тестування на інші станції. Збільшити увагу прибиральниць. Але головне: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять (у тому числі, й завдяки автоматичній "утилізації" паперового квитка в турнікеті ще на стадії проходу в метро).

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали