Всім особам (особливо керівникам), причетним до організації дорожнього руху в місті, виплачувати значну частин премії за роботу в залежності від пробок. Пробки 10 - премія 0%, пробки 0 - премія 100%.

публікація залишилось 55 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 49 підписів залишилось 9951 підписів

Зверну увагу тільки на один факт. Кожний киянин може назвати таких безліч.

Дорогу з масиву Біличі на масив Новобіличі зробили з одностороннім рухом по пров Осінньму і далі по вул Осінній. А для того, щоби вернутися назад на масив Біличі весь транспорт має виїжджати на Кільцеву дорогу з вул. Наумова або з вул. Булаховського. Цей відрізок Кільцевої дороги до ст. метро Академмістечко майже завжди перевантажений. Кільцеву дорогу треба максимально розвантажувати, а водіїв навпаки спрямовують туди, навіть, коли їм це зовсім не потрібно.

Якщо премію причетним будуть платити в залежності від пробок, вони швидко організують зворотній односторонній рух по іншій вулиці. Наприклад, по вул. Обухівскій. Або якійсь іншій.

В мене немає детальної статистики, та думаю що не менше тисячі авто в день можна прибрати з цієї ділянки Кільцевої дороги.

При такій схемі оплати праці організатори дорожнього руху прискіпливо подивляться на кожний дорожній знак, що потенційно може створювати пробки в нашому прекрасному Києві. І регулювальників поставлять там, де треба, і надовго перекривати дороги буде трішки накладно для своєї кишені. А там дивись і пробок в Києві поменшає.

З повагою,
Володимир Сухоставець

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали