1. Розробити програму по ремонту під'їздів у центральній частині м.Києва.2. Надати вказівки Зробити ремонт у під'зд, що знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Велика Васильківська, будинок 47, кв. 7 (

публікація залишилось 53 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 12 підписів залишилось 9988 підписів

Мсто Київ-є столицею України. Країна декларує наміри бути членом ЄС, однак зовнішній стан під'їздів у центральній частині міста викликає велике занепокоєння, так наприклад, під'зд, що знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Велика Васильківська, будинок 47, кв. 7 (1 під’зд) (Тобто у пішому доступі до Олімпійського стадіону, Палацу Спорту, Театру Оперети тощо) виглядає дуже не "по Європейські"- у під’їзді не робився багато років ремонт, рушаться стіни, не працюють лампи, оголені електричні проводи, зламані поштові скриньки, зруйнована система, що забезпечує закриття вхідних дверей у під’їзді, через те у під’їзді щодня перебувають невстановлені особи, які справляють нужду, сплять на лісничих сходах тощо.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали