Ввести штраф в розмірі 170 гривень за явне навмисне викидання недопалків і дрібного сміття поза смітниками

публікація залишилось 53 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 233 підписів залишилось 9767 підписів

Останнім часом у громадських місцях нашого міста склалась ситуація із дрібним сміттям, яку можна охарактеризувати як «Апокаліпсис недопалків та дрібного сміття».
Під дрібним сміттям я розумію паперові стакани з-під випитої кави та чаю, дрібні пакети, серветки та ін.
У зв’язку з вказаним вище, пропоную ввести адміністративну відповідальність на території міста Києва у вигляді штрафу у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у випадку навмисного викидання недопалку або дрібного сміття не у смітник.
На мій погляд, введення штрафів подібної величини позитивно позначиться на чистоті вулиць нашого рідного міста, якими ми щодня ходимо. Подібна величина штрафу змусить особу, яку спіймали за подібним і яка одного разу його сплатила в наступний раз подумати, перш ніж викинути щось у тому місці, де їй зручно, а не у спеціально відведеному для цього місці.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали