Врятуємо Дніпро - душу Києва!

публікація залишилось 27 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1008 підписів залишилось 8992 підписів

Київ без Дніпра не буде існувати. Ця ріка - не тільки серце нашої столиці, а й всієї нашої країни, всього нашого народу. Тисячі років вона текла по українським землям, багато поколінь народилися й померли на її берегах. І от сьогодні Дніпру загрожує обміління.
Більш детальну інформацію Ви можете знайти тут:

https://ecology.unian.ua/naturalresources/2148271-aktivisti-byut-trivogu-dnipro-milie-fotoreportaj.html

Причиною обміління може бути законний і незаконний видобуток піску з ріки, ціль якого - скороминуще збагачення окремих людей, можливо, навіть не українців.
Кияни! На жаль, ми вже допустили зникнення у Дніпрі багатьох видів риб, а також забруднення його священних вод різноманітними підприємствами. Так давайте хоч не допустимо знищення Дніпра! Давайте врятуємо його, заборонивши видобуток піску на ньому й почавши поглиблювати його русло, а інакше Дніпро може стати черговою маленькою брудною промисловою річкою!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали