Заборонити перейменування вулиці Олександра Сабурова в вулицю саме Сержа Лифаря! В Алмазну, Молодіжну чи навіть Фестивальну, але не в честь емігранта-гомосексуала!

публікація залишилось 27 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 48 підписів залишилось 9952 підписів

Прошу переглянути питання перейменування вулиці Олександра Сабурова в вулицю Сержа Лифаря, оскільки я, як і більшість мешканців вулиці, про Лифаря не чули і не знали. Єдині відомі факти - з інтернету: видатний танцівник, в юності емігрував з України та більше не повертався до неї, а ще підтримував тривалі гомосексуальні зв'язки з керівником свого балету. Лифар мав досить далеке відношення до м. Києва та жодного до Деснянського району. Тут нема будинку, де б танцюрист народився чи жив, нема його школи, театру. А є - консервативні погляди населення на сексуальну орієнтацію і небажання мешканців вулиці пропагандувати богемне життя митців у Франції. Будь-яку іншу назву вулиці, але не Лифаря.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали