Автобус 114: замінити рухомий склад на двохсекційний двохповерховий

публікація залишилось 16 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 51 підписів залишилось 9949 підписів

Зараз рухомий склад автобусного маршруту 114 (Центральний залізничний вокзал - вул. Радунська) складається як з одно-, так і з двохсекційних автобусів. Величезна частина пасажирів цього наддовгого маршруту з вокзалу їде саме до масиву Вигурівщина-Троєщина, а не до якогось проміжного пункту. Тривалість поїздки може перевищувати 1 годину. Якщо на зупинку біля вокзалу прибуває 1-секційний автобус, він заповнюється за лічені секунди, і знайти навіть більш-менш зручне стояче місце буває вкрай важко. Лише приблизно через 50 хвилин у тих, хто не встиг сісти біля вокзалу, з"являється шанс зайняти звільнене місце.
До побудови 4-ї лінії метро найоптимальнішим рішенням міг би бути 2-секційний 2-поверховий автобус. Велика частина пасажирів, які їдуть до кінця Троєщини, з задоволенням підіймалася б на верхній поверх і для них поїздка була б значно комфортнішою. При цьому щільність сидінь на верхньому поверсі могла б бути більшою, щоб залишався відносно вузький прохід для кондуктора і пасажирів, що виходять.
Тоді й у тих, хто намагається втиснутися в автобус на Хрещатику, буде можливість дістатися кінцевого пункту подорожі у цілком людських умовах на нижньому поверсі

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали