Будівництво дворівневої розв'язки на Харківській площі (Бориспільське коло)

публікація залишилось 6 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1329 підписів залишилось 8671 підписів

Харківська площа - одна з стратегічних площ столиці України! Пов'язує Київ з Міжнародним аеропортом "Бориспіль", також це - траса на Харків і Полтаву, основна транспортна артерія між масивом Харківський і ДВРЗ, Бортничі, с. Гнідин, с. Вишеньки!
Побудована ще в середині 70-х і єдина реконструкція з тих пір! це є центральна клумба, в яку щороку закопують державні кошти.
У години пік тисячі автомобілістів,, пасажирів маршрутних таксі і автобусів стоять в пробках, витрачають години, щоб проїхати цю розв'язку в одній площині.
Розв'язку планувалося побудувати до 2015 року, але з тих пір передали земельну ділянку під ще одну АЗС, де її успішно побудували.
Просте рішення підняти трасу, яка веде в аеропорт "Бориспіль" і Харківську трасу.
Прошу всіх хто без лайки не може проїхати цей "коло" підтримати цю петицію. Зі свого боку я обіцяю максимально просунути цю петицію якщо вона набере необхідну кількість голосів. Друзі багато що залежить від нашої наполегливості.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали