Обладнати усі нерегульовані пішохідні переходи, на вулицях з інтенсивним рухом, світлофором з кнопкою для пішоходів

публікація залишилось 3 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 271 підписів залишилось 9729 підписів

У Києві багато нерегульованих пішохідних переходів на вулицях з інтенсивним рухом - це створює незручність як для пішоходів так і для водіїв.

Деякі з таких переходів є необхідними (наприклад на вул. Жилянській біля будинку 58, або на перехресті вул. Короленківської та вул. Жилянської), деякі дублюють регульований пішохідний перехід, який знаходиться поруч (наприклад на вул. Саксаганського біля перехрестя з вул. Володимирською та біля виїзду на пл. Перемоги).

Тому, пропоную:
1. Встановити світлофор з кнопкою для пішоходів (та таймером для повторного вмикання світлофору) на усіх пішохідних переходах на вулицях з інтенсивним рухом (не менше 2 смуг в один бік, не менше 3 смуг для одностороннім рухом або на перехрестях з такими вулицями)
2. Прибрати нерегульовані пішохідні переходи, що знаходяться у безпосередній близькості до регульованих переходів (відстань менше 100м)

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали