Відмінити збільшення нарахування плати за природний газ у разі перерви у централізованому гарячому водопостачанні за відсутності лічильників газу та за наявності електричного водонагрівача

публікація залишилось 2 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 118 підписів залишилось 9882 підписів

Відмінити збільшену платню за газ у разі відсутності горячого водопостачання при на явності електричного водонагрівача(бойлера). Якщо дивитися із точки зору здорового глузду ця платня за послугу(товар) яким я не користуюсь, це грабунок населення головою Національної комісії регулювання електроенергетики України за погодженням керівництва Країни, а це великі суми (з"являються у чиновників будинки, преміум авто, кошти і т.д.). Підтримайте будь-ласка петицію і разом вплинемо за відміну постійного грабунку і так бідного народу з боку чиновників і власників компанії Київгаз і інших газових компаній. Прикріплюю на додаток відповідь Київгазу на мою скаргу .

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали