Заборонити будування багатоповерховок замість спортивного центру "Акваріум"

публікація залишилось 12 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1780 підписів залишилось 8220 підписів

По проспекту Героїв Сталінграда, 45 розташований фітнес-центр «Акваріум» - єдиний спортивно-оздоровчий комплекс на Оболоні. У 80-х роках це був басейн «Чайка», який за планом забудови міста, повинен був обслуговувати мешканців району. Згідно Рішення Київської міської Ради від 14.03.2002г., земельна площа, де розташований «Акваріум», передана в оренду для реконструкції з розширенням в частині добудови до споруди колишньої школи масового навчання населення плавання під спортивно-оздоровчий комплекс.
Сьогодні - це спортивний комплекс з 4 басейнами, де вода не хлорується, а озонується, 3 поверхи спортивних залів, студій і корти.
У березні 2017 року власники оголосили, що басейн працює до 1 листопада 2017, викликавши велике здивування у клієнтів центру і співробітників. З'ясувалося, що оренда землі закінчується через 7 років і власники вирішили, що поки є можливість заробити на будівництві чергової висотки на землі, виділеній під спортивне призначення і назвали це «реконструкція басейну з добудовою житлових і офісних приміщень». Іншими словами об'єкт буде просто знесений під будівництво чергових висоток.
Мешканців прилеглих будинків турбує, що при будівництві чергових багатоповерхівок, буде загиджено озеро і громадський пляж, які розташовані поблизу з спортивним центром.
Вимагаємо перевести об'єкт в комунальну власність або знайти інвестора, готового вкласти гроші в спортивну споруду, і не допустити зміни призначення землі.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали