Встановити запобіжні засобі для уномежливленя обгону по обочині у місцях розвороту транспорту на підїздних до Києва догорах.

публікація залишилось 7 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 68 підписів залишилось 9932 підписів

Щодня, а особливо після свят або вихідних багато водіїв поспішають повернутися з передмістя назад в Київ.

Це супроводжується дуже щільним трафіком на дорозі. Це дуже помітно на Брест-Литовському шосе. Деякі водії вважаюсь прийнятним обганяти інших по узбіччю, при цьому так само продовжують рухатися з великою швидкістю у місцях розвороту зустрічного транспорту. Ці водії не встигають побачити коли всі ряди вже зупинились для того щоб пропустити тих хто їде на розворот.

Це призводить до жахливих аварій що неділю та вже неодноразово призвело до загибелі людей.

Для того щоби надалі запобігти такі випадки, пропоную встановити перед розворотами місткостями з піском з світловідбиваючими елементами для унеможливлення обгону.

Наприклад: https://112.ua/avarii-chp/na-trasse-kiev-zhitomir-proizoshlo-dtp-dva-cheloveka-gospitalizirovany--korrespondent-285789.html

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали