Скоординувати роботу світлофорів (режим "зелена хвиля") на вул. Проспект Науки

публікація залишилось 7 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 54 підписів залишилось 9946 підписів

На вулиці Проспект Науки, загальною протяжністю менше п'яти кілометрів, встановлено дев'ять світлофорів і організовано п'ять нерегульованих наземних пішохідних переходів. При цьому робота світлофорів влаштована таким чином, що рушаючи з нормальною для міста динамікою розгону автомобіля на дозволяючий сигнал одного світлофора з вірогідністю 99% потрапляєш на забороняючий наступного.

Для збільшення пропускної спроможності вулиці, економії часу та витрат на паливо автомобілістів пропоную налаштувати роботу світлофорів за системою "Зелена хвиля".

Довідково: «Зелена хвиля» розраховується на певну середню швидкість руху. На всіх перехрестях магістралі, скоординованих за принципом «зелена хвиля», задається один і той же цикл, як правило, в межах 45-80 сек. Зелене світло у напрямку руху магістралі на різних перехрестях включається не одночасно, а з заздалегідь визначеним зрушенням. Це дозволяє застосовувати зелену хвилю при будь-яких відстанях між перехрестями.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали