Відновити історичну справедливість: перейменувати вулицю Івана Федорова на Степана Дропана

публікація залишилось 1 день
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 58 підписів залишилось 9942 підписів

Згідно з радянською брехнею, Іван Федоров почав першим друкарську справу в Україні завітавши до нас з Московії. Але українські та закордонні вчені довели, що в 15 сторіччі у Львові вже друкував Степан Дропан - заможній львівський міщанин, що в 1460 році дарує свою друкарню на потреби Свято-Онуфріївського монастиря.
Ці факти надають науковцям підстави вважати, що українське друкарство почалося у Львові в 15 столітті і мало витоки з тогочасних німецьких князівств, а не з Московії 16 століття, як на тому наполягають науковці Росії. Саме до монастиря Св. Онуфрія через 112 років, у 1572 р., приїхав Іван Федорович, щоби відродити друкарство в місті.

На вулиці, що перейменовується, розташований лінгвістичний університет. З огляду на це, вважаю дуже доречним надання правдивої назви для вулиці.

Давайте боротись з радянськими мітами (міфами) та відновлювати наше обличчя. Бо це основа для народу, що прагне процвітання.

Більше інформації за посиланням:
https://goo.gl/fqHcfK
https://goo.gl/zhyRfm
https://goo.gl/DwPY1N

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали