Відмінити експеримент з перекриттям вулиці Ярославів Вал між вулицями Стрілецька та Івана Франка

публікація Недостатньо підписів 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 139 підписів залишилось 9861 підписів

Як стало відомо з засобів масової інформації, з 24 серпня на невизначений термін буде перекрито для автомобілів ділянку вулиці Ярославів Вал між вулицями Стрілецька та Івана Франка. Частина вулиці Ярославів Вал від вулиці І.Франка до вулиці Володимирської та Золотоворітської стануть двосторонніми.

Вказане рішення прийнято без публічного неупередженого обговорення з громадськістю щодо можливих наслідків такого перекриття.
Обґрунтуванням часткового перекриття вул. Ярославів Вал було зазначено створення простору для відпочинку та спілкуванню пішоходів!!!
Проте, не було надано, ще до прийняття рішення, змістовного обґрунтування та розрахунків щодо змін та заторів, які виникнуть після введення перекриття однієї з головних транспортних артерій Києва.
Так, вулиця Ярославів Вал з’єднує Львівську площу, вул. В. Житомирську та вул. Бульварно-Кудрявську з вул. Володимирською. Транспортний потік до центральної частини міста рівномірно розподіляється між вулицями Велика Житомирська та Ярославів Вал.
Часткове перекриття вулиці Ярославів Вал спричинить численні затори саме на вулиці Велика Житомирська та вул. Богдана Хмельницького, на які будуть вимушені перемістити свій рух водії, які зазвичай використовували для проїзду вулицю Ярославів Вал.
Ще більш дивним виглядає той факт, що введення експерименту співпадає з початком учбового року, коли кількість автомобілів на дорогах Києва збільшується вдвічі.

Враховуючи вищевикладене, прошу відмінити експеримент, до проведення публічних обговорень з одночасним висвітленням обговорення експерименту у засобах масової інформації.

повний текст петиції

Петицію підписали